top of page

O studiu

KERAMIKA studio je prostor pro každého, kdo si chce aktivně odpočinout kreativní činností. Ať už jste zkušený tvořivec, nebo úplný začátečník, na své si v našem studiu přijde každý.

 

Naše keramické studio je navrženo jako samoobslužné, což znamená, že pro vstup do něj je potřeba pouze online rezervace. Po vytvoření rezervace obdržíte na e-mailovou adresu kód, kterým si v rezervovaný čas otevřete dveře studia. 

Toto řešení je ideální jak pro samouky začátečníky, tak i pro ty, kteří již mají s keramikou zkušenosti. Pro ty z vás, kteří by nejprve rádi prošli skupinovou lekcí, pravidelně pořádáme kurzy modelování pro začátečníky, které vám pomohou zlepšit vaše schopnosti. 

DSC03738_edited_edited.jpg

Jak studio funguje - krok po kroku

Pottery Items_edited.png

Přečti si provozní řád studia

3.png

Přečtení provozního řádu studia je nezbytným krokem před vaší první návštěvou. Provozní řád obsahuje stručné instrukce a několik základních pravidlech, jejichž dodržování je nutné pro bezproblémové fungování studia a zajištění co nejlepšího zážitku všech návštěvníků.

Mimo jiné se zde dočtete praktické informace o fungování studia, což vám ušetří čas strávený ve studiu, který tak můžete věnovat samotné tvorbě.

Nemusíte se bát, provozní řád je stručný a jeho přečtení vám nezabere dlouho. 

Tvoř a relaxuj

Studio je tu pro vás otevřeno denně od 8 do 22 hodin. Minimální čas pro rezervaci je 60 minut, horní hranice však není nijak omezená, můžete tedy ve studiu strávit kolik času budete chtít! Poslední čas pro příchod je tedy ve 21:00.

 

Ve studiu jsou dispozici 4 místa u stolu + 2 místa u hrnčířského kruhu, maximální kapacita studia je tedy 6 osob.

Pro tvoření platí několik základních pravidel, které, pokud jste začátečníci, prosím předem nastudujte. Pár základních pravidel je uvedeno také v provozním řádu.
 

Až budete ve studiu hotoví, svůj výrobek uložte do police označte svým zákaznickým číslem.

Po skončení své místo ukliďte, ať je nachystané pro příchod dalších tvořivců, ujistěte se, že jsou dveře zabouchlé a těšte se na naši zprávu, že je váš výtvor připravený k vyzvednutí. 

5.png

Vytvoř jednoduchou on-line rezervaci

Před návštěvou je nutné provést registraci na našem webu. Po vytvoření registrace bude emoci přes váš účet vytvářet rezervace. Navíc vám registrací přiletíme číslo, kterým budete označovat všechny vaše výrobky. Toto číslo vás zůstává po celou dobu.

Rezervaci vytvoříte jednoduše, stačí si vybrat druh tvoření - tedy zda chcete točit na kruhu, nebo modelovat / glazovat u stolu. Dále si jen zvolíte datum návštěvy, čas příchodu a dobu, kterou chcete tvořením strávit. Minimální čas rezervaci je 60 minut, horní hranice není omezena. 

 

Po vytvoření rezervace obdržíte na zadaný e-mail číselný kód, kterým si poté v daný čas otevřete dveře našeho studia.

 

4.png

Vyzvední si hotové výrobky

Výrobky vypalujeme po naplnění celé pece, takže se doba, než budete mít svůj výrobek vypálený, může lišit. Před tím, než lze výrobky vložit do pece, musí navíc nějakou dobu v polici schnout. Obvykle si však výrobek můžete vyzvednout přibližně do 14 dnů od jeho vytvoření.

 

V momentě, kdy je váš výrobek vypálený, obdržíte od nás e-mail s upozorněním. Toto upozornění zasíláme a základě vašeho zákaznického čísla, kterým jste svůj výrobek ve spodní části označili. Pokud váš výrobek nemá číslo, e-mail od nás neobdržíte. 

 

Po obdržení upozornění si výrobek můžete přijít vyzvednout, nebo si opět přes náš systém zarezervujte čas, kdy svůj výrobek přijdete naglazovat. 

 

Po výpalu naglazovaných výrobků vás opět upozorníme zprávou na váš e-mail. 

6.png
bottom of page